"Zippy"- італійські паніні та французькі хот-доги!

замовляйте доставку через сервіс MIXFOOD.UA


Зустрічайте нашого молодшого брата "МІСЬКА ШАУРМА"

замовляйте доставку через сервіс MIXFOOD.UA

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ 0953001234
 

О Zippy

"Zippy"фаст-фуд, котрий  дає можливість швидко та не дорого втамувати голод.

     В основі нашої роботи закладені наступні принципи:

  • чистота — наші співробітники завжди підтримують чистоту нашого маленького фаст-фуду, а також весь процес приготування хот-догів та паніні  поміркован таким чином, щоб руки працівників не торкались інгрідіентів. Таким чином, ви можете буди впевнені у високій якості нашої продукції.
  • культура— ми завжди раді нашим клієнтам та максимально намагаємось залишити приємне враження від відвідування "Zippy", при цьому нашою митою є і швидке обслуговування, і ваш гарний настрій.
  • доступність— ми завжди намагаємось тримати доступну ціну на наші хот-доги та паніні для всіх! При цьому, ціна не позначилась на якості продукції—якісний продукт не обов'язково повинен бути дорогим.
  • смак— наші хот-доги та паніні не лише втамовують голод, вони надодачу приносять задоволення! Неповторний процес приготування та інгрідіенти від кращих українських виробників створюють неповторний смак наших паніні та хот-догів.


Перевага наших хот-догів—їх можна їсти на ходу тримаючи однією рукою. Їх зручно кусати—їх приємно кусати!:-)

А наш один паніні взмозі втамувати голод дорослого чоловіка!Запити можна холодними розливними напоями всесвітньо відомої марки Pepsi(Pepsi, Mirinda,7up) або горячим запашним чаєм Алокозай, чи бадьорою зерновою кавою.


 Ми завжди раді нашим відвідувачам і дуже цінуємо ваш вибір!